Rozvrh hodín Žiacka knižka Suplovanie CISCO Školská jedáleň Edupage
Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša

Lyžiarsky výcvik 2018 – I.A

Lyžiarsky výcvik 2018 – I.A

1.A triede sa ako iným prihodilo mať lyžiarsky výcvik … Bonus k tomu bol jeho dátum a miesto konania a to rovno po zimných prázdninách od 8.1.2018 do 12.1.2018 v Tatranskej Lomnici. Ubytovaní sme boli v príjemnom prostredí penziónu Encián.

Každý kurz má svoje čaro a inak tomu nebolo ani tento raz. Všetko to vypuklo ubytovaním v „Enciáne“. Po výdatnom obede, ktorý padol vhod po náročnej ceste a rozdelení sa do skupiniek podľa schopností jednotlivých lyžiarov a snoubordistov, sme sa niektorí nie práve najsmelšie, vydali na bohužiaľ už dosť „rozbitý“ svah Tatranskej Lomnice. Žiaľ bohu počasie nebolo na našej strane po celý týždeň. Časté hmly a teplo nie sú práve dobrými znakmi januára. Výhľadov sme si síce užili pomenej ale keď už sa hmla rozplynula, boli sme očarení ako krásnymi výhľadmi všade na vôkol, tak aj mohutnosťou Vysokých Tatier a konkrétne Lomnického štítu.

Každý, od nováčikov až po skúsenejších lyžiarov a „boarďákov,“ sme sa niečo nové priučili, za čo vďačíme Mgr. Drienovskému, Mgr. Mikuštiakovi a Mgr. Hrubalovi. Sme hrdí, že to s nami vydržali tak isto ako aj personál penziónu Encián, samozrejme to nebolo vždy jednoduché. Každopádne, všetci sme odchádzali s úsmevom na tvári čo si myslím je znakom dobre stráveného týždňa…

Kristián Palovič, I.A


 

 

Adresa

Hurbanova 6, 975 18 Banská Bystrica
Telefón: +421 48 47 23 312
Email: spsjm@spsjm.sk

Google mapa


Zväčšiť mapu