Rozvrh hodín Žiacka knižka Suplovanie CISCO Školská jedáleň Edupage
Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša

Rozdelenie prvákov do tried 2018/2019

Rozdelenie prvákov do tried 2018/2019

Altman Adam
Balázs Ján
Berzédy Milan
Boháľ Matúš
Božko Martin
Čunderlík Maroš
Čunderlík Matúš František
Danislav Miroslav
Drengubiak Ondrej
Foltán Štefan
Jambor Simeon Ruben
Jurík Maximilián Samuel
Kotulič Andrej
Kováčiková Miroslava
Krištof Andrej
Krupová Natália
Longauer Ľubomír Ivan
Madaras Matúš
Marko Andrej Samuel
Melich Tomáš
Orság Matej
Peťko Dominik
Rutkay Martin Samuel
Schieber Lukáš
Staš Martin
Ščevlíková Petra
Šovčík Michal
Šramka Dávid
Urda Richard
Zaušková Daniela
Želiezka Denis
Balta Filip
Buček Jaroslav
Činčura Daniel
Ďurica Daniel
Fodor Marek
Hlavko Michal
Chamula Jakub
Chudík Jakub
Jakuba Ján
Jánošík Miloš
Kajtor Richard
Krajčovič Radovan
Kučera Miroslav
Kulišiak Lukáš
Kulišiak Tomáš
Ličko Marek
Magna Lukáš
Michalec Martin
Moravčík Tomáš
Ondráčka David
Petrík Dominik
Považanec Alex
Radoš Andrej
Sabo Samuel
Štímel Samuel
Šulek Samuel
Švoňavský Patrik
Tanevský Peter
Urban Frederik
Václavik Martin
Ziman Richard
Baculák Michal
Bartík Matúš
Bielik Radoslav
Buffa Matúš
Fehér Samuel
Gály Jakub
Gura Roman
Hric Michal
Kán Adam
Kapustík Matúš
Kolačkovský Pavol
Kubiš Ján
Kupec Matúš
Lupták René Viliam
Mlynárčik Denis
Olšiak Mário
Peťo Adam
Pohorelec Miroslav
Považan Adrián
Puliš Gabriel
Rajprich Ján
Řičánek Adam
Sarvaš Marek
Siska Richard
Slepčan Peter
Šalplachta Adrián
Šebeň Dárius
Šebeň Daniel
Tomiš Martin
Záslav Peter
Zvara Sebastián
Bendík René
Benko Juraj
Bodor Sebastián
Csémi Ernest
Čelinský Matej
Donoval Jakub
Jankovský Oliver
Jurek Samuel
Kosmeľ Michal
Kotora Jozef
Kováčik Filip
Kremnický Jakub
Ľalík Daniel
Ľupták Daniel
Magna Ondrej
Maslen Jakub
Matúška Tomáš
Milrád Michal
Pavlovič Filip
Rusnák Rastislav
Sihelský Jakub
Sitko Peter
Slavkov Tomáš
Sobčiak Samuel
Sroka Martin
Šimkovič Stanislav
Švantner Martin
Vančo Tomáš
Váš Martin
Vavro Norbert
Zdechovan Maroš
Babala Matúš
Babic Viktor
Čunderlík Ján
Faber René
Fuska Samuel
Garaj Denis
Grom Roland
Husár Samuel
Ivan Tomáš
Jančová Michaela
Jánošík Jakub
Kaderják Samuel
Kamenský Michal
Kluvancová Margaréta
Kohút Jakub
Kováčová Diana
Maruškin Samuel
Micháliková Slávka
Nemec Lukáš
Németh Mário
Palaj Tomáš
Prokein Jozef
Surovič Samuel
Šónová Sofia
Špunta Ján
Timko Filip
Tvarožek Martin
Vetrák Peter
Vlčko Adrián
Vojtek Samuel
Odpovedaj

Adresa

Hurbanova 6, 975 18 Banská Bystrica
Telefón: +421 48 47 23 312
Email: spsjm@spsjm.sk

Google mapa


Zväčšiť mapu