Rozvrh hodín Žiacka knižka Suplovanie CISCO Školská jedáleň Edupage
Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša

Rozdelenie žiakov II. ročníka odboru 2675 M elektrotechnika na voliteľné predmety

Rozdelenie žiakov II. ročníka odboru 2675 M elektrotechnika na voliteľné predmety na šk. r. 2018/2019

POR. ČÍSLO MENO TRIEDA
1 Baran, Marek II.C
2 Blaho, Matej II.E
3 Bleha, Martin František II.E
4 Bršel, Kristián II.E
5 Buda, Branislav II.C
6 Bulla, Miroslav II.D
7 Caban, Tomáš II.C
8 Ďatko, Kristián II.D
9 Dirbák, Erik II.E
10 Hanuska, Adrián II.D
11 Haraba, Patrik II.E
12 Havran, Dušan II.C
13 Kabaluk, Tomáš II.C
14 Korčok, Ondrej II.C
15 Kubajda, Dominik II.C
16 Kvietok, Jakub II.E
17 Lacko, Michal II.E
18 Martoš, Dominik II.D
19 Mikláš, Peter II.E
20 Minka, Lukáš II.D
21 Mních, Viktor II.D
22 Páločný, Matúš II.E
23 Purgat, Lukáš II.E
24 Rečlo, Patrik II.E
25 Šouc, Adam II.E
26 Špurnay, Richard II.D
27 Tarič, Michal II.E
28 Ťažký, Martin II.E
29 Udička, Benjamín II.D
30 Vierik, Marek II.D
31 Zaťko, Andrej II.E
POR. ČÍSLO MENO TRIEDA
1 Babčan, Stanislav II.D
2 Caban, Dominik II.D
3 Čunderlík, Andrej II.E
4 Dovčík, Jakub II.C
5 Drugda, Andrej Marián II.E
6 Golian, Ľubomír II.C
7 Hausner, Mário II.E
8 Huba, Miroslav II.C
9 Kaufman, Oskar II.C
10 Kővešdi, Alexander II.E
11 Kvas, Jakub II.D
12 Lauko, Miroslav II.C
13 Ľupták, Samuel II.C
14 Macko, Viktor II.C
15 Magula, Adam II.E
16 Medveď, Maroš II.D
17 Michelík, Jonatan II.C
18 Novotný, Tomáš II.C
19 Paška, Lukáš II.D
20 Piliar, Peter II.E
21 Povalač, Richard II.C
22 Příkazský, Lukáš II.C
23 Sochor, Jakub II.C
24 Stanko, Michal II.C
25 Štrba, Marek II.E
26 Tomanček, Maroš II.E
27 Trunek, Andrej II.C
28 Valúch, Martin II.C
29 Vinarčík, Marek II.D
POR. ČÍSLO MENO TRIEDA
1 Caban, Matúš II.D
2 Fiľo, Michal II.D
3 Kováč, Matej II.D
4 Král, Ján II.D
5 Krnáč, Samuel II.C
6 Kubaliaková, Alexandra Viktória II.D
7 Majling, Matúš II.E
8 Mikloš, Peter II.C
9 Nosáľová, Veronika II.C
10 Pančík, Martin II.D
11 Pintér, Samuel II.C
12 Porteleky, Richard II.E
13 Pucsok, Štefan II.C
14 Štefánik, Šimon II.D
15 Tuček, Juraj II.E
16 Vrabec, Matúš II.D
POR. ČÍSLO MENO TRIEDA
1 Augustín, Matúš II.D
2 Barniak, Jozef II.D
3 Bielik, Martin II.D
4 Cuper, Marek II.D
5 Helc, Adam II.C
6 Holečko, Erik II.D
7 Hric, Andrej II.C
8 Chamko, Patrik II.C
9 Janek, Jakub II.E
10 Juhász, Daniel II.D
11 Kolenič, Mário II.D
12 Kollár, Peter II.E
13 Košta, Radoslav II.E
14 Ries, Martin II.D
15 Šajban, Matej II.E
Adresa

Hurbanova 6, 975 18 Banská Bystrica
Telefón: +421 48 47 23 312
Email: spsjm@spsjm.sk

Google mapa


Zväčšiť mapu