Rozvrh hodín Žiacka knižka Suplovanie CISCO Školská jedáleň Edupage
Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša

Výsledky školského kola ZENIT

Výsledky školského kola ZENIT v programovaní

ZENIT v PROGRAMOVANÍ

Kategória B 1. a 2. Ročník
1. miesto Michalec Martin I. B
2. miesto Ličko Marek I. B
3. miesto Slúka Dusan II. A
4. miesto Samolej Matej II. A
5. miesto Kostor Ján II. A
6. miesto Krátky Dávid II. A
Na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 21.11.2018 postupuje
Michalec Martin I. B. a Ličko Marek I.B
(Náhradník Slúka Dušan II.A)

Kategória A 3. a 4. Ročník
1. miesto Jančiar Marek IV.B
2. miesto Dulovec Tibor IV.A
3. miesto Franka Jakub IV.D
4. miesto Líška Rastislav IV.B
5. miesto Gábrik Dominik III.F
6. miesto Olšiak Martin IV.A
8. miesto Zelienka Sebastián IV.E
9. miesto Križan Martin IV.A
10.miesto Janek Jakub III.E
Na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 21.11.2018 postupuje
Jančiar Marek IV.B. a Dulovec Tibor IV.A
(Náhradník Franka Jakub IV.D)

 

Výsledky školského kola ZENIT  – Web

Poradie Meno Priezvisko
1 Jakub Janek
2 Martin Križan
3 Pavel Filo
4 Martin Samek
5 Tibor Dulovec
6 Matúš Maruniak
7 Dominik Gábrik
8 Matej Bartko
9 Jozef Barniak
10 Dominik Vankovič
11 Patrik Grexa
12 Roman Ťapušík
13 Matej Samolej
14 Daniel Valent

Výsledky školského kola ZENIT – grafik

1 Dubovec
2 Kula
3 Mrška
4 Chválová
5 Baláž
6 Bábela
7 Porubčan
8 Gábor

Výsledky školského kola ZENIT v Elektronike

ZENIT v ELEKTRONIKE

po vyhodnotení teoretickej aj praktickej časti

Kategória B 1. a 2. ročník
1. miesto Ťavoda Martin II. B
2. miesto Matúška Tomáš I. D
3. miesto Brťka Ivan II. A
4. miesto Lupták Matúš II. D
5. miesto Michalec Martin I. B
6. miesto Sýkorka Marek II. D
7. miesto Baculák Michal I. C
8. miesto Kostor Ján II. A

teoretickú aj praktickú časť úspešne absolvovali dievčatá
1. Uhrínová Monika II. B
2. Kováčiková Miroslava I. A

Na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 27.11.2018 postupuje Ťavoda Martin II. B.
(Náhradník Matúška Tomáš I. D)

Kategória A 3. a 4. ročník
1. miesto Caban Dominik III. D
2. miesto Klimo Michal IV. E
3. miesto Terem Eduard III. A
4. miesto Haluška Daniel IV. A
5. miesto Zelienka Sebastián IV. E
6. miesto Franka Jakub IV. D
7. miesto Golian Dominik IV. D
8. miesto Chlebničan Ivan IV. E

Na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 27.11.2018 postupuje Caban Dominik III. D
(Náhradník Klimo Michal IV. E)

Ďakujeme za účasť a víťazom GRATULUJEME!

 

Adresa

Hurbanova 6, 975 18 Banská Bystrica
Telefón: +421 48 47 23 312
Email: spsjm@spsjm.sk

Google mapa


Zväčšiť mapu