Rozvrh hodín Žiacka knižka Suplovanie CISCO Školská jedáleň Edupage
Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša

Zenit v ELEKTRONIKE – informácie

Školské kolo súťaže
 
ZENIT v ELEKTRONIKE
 
Teoretická časť pondelok 15. 10. 2018
 
Kategória B  1. a 2. ročníky –  2. vyučovacia hodina – Aula
 
Kategória A  3. a 4. ročníky –  3. vyučovacia hodina –  Aula
 
Praktická časť streda 17. 10. 2018
 
Do praktickej časti postupuje prvých 8 študentov po vyhodnotení teoretickej časti z kategórie A, aj z kategórie B
začiatok o 8:00 hod. učebňa C-029, C-032
 
Podrobnejšie informácie : Ing. Kubaľová, Ing. Smädová

 

Zoznam prihlásených žiakov na školské kolo ZENIT v ELEKTRONIKE

pondelok 15.10.2018

Kategória B  1. a 2. ročníky:

  • I.A Andrej MARKO, Simeon JAMBOR, Maximilián JURÍK, Martin STAŠ, Miroslava KOVÁČIKOVÁ
  • I.BMartin MICHALEC, Radovan KRAJČOVIČ, Jakub CHUDÍK, Samuel SABO, Lukáš  MAGNA
  • I.C Michal BACULÁK, Sebastián ZVARA, Daniel ŠEBEŇ, Dárius ŠEBEŇ, Mário OLŠIAK, Pavol KOLAČKOVSKÝ
  • I.DFilip PAVLOVIČ, Jakub MASLEN, Ondrej MAGNA, René BENDÍK, Jozef KOTORA, Daniel ĽUPTÁK, Tomáš MATÚŠKA
  •  
  • II.A Lukáš KALMÁR, Adam ANDRÁŠIK, Tomáš MARCINEK, Ján KOSTOR, Ivan BRŤKA, Dávid KRÁTKY
  • II.B Monika UHRÍNOVÁ, Martin ŤAVODA
  • II.CTimotej PACALAJ, Ľubomír KARUL, Martin MALATINEC, Martin KRAJAN
  • II.D Marek SÝKORKA, Martin BOHUMEĽ, Matúš LUPTÁK, Marcel BABIAK, Radoslav BOLČO, Vladimír GIBALA, Adam TOMÁŠKIN

 

 

Kategória A  3. a 4. ročníky:

  • III.A Jakub HUBA,  Eduard TEREM, Jakub ŽABKA, Lukáš ŠTRBO, Marek KAJAN, Adam RUŽA
  • III.B  Norbert KMEŤ, Jozef GAJDOŠ, Martin MOTYKA, Viktor ŠVANDA, Branislav LADECKÝ, Branislav BENKO,  Jakub ŠEDIBA, Samuel NAĎ
  •  III.C Dominik KUBAJDA, Miroslav LAUKO, Oskar KAUFMAN, , Marek BARAN, Samuel PINTÉR, Lukáš PŘÍKAZSKÝ, Ondrej KORČOK, Peter MIKLOŠ
  • III.D Dominik CABAN, Viktor MNÍCH, Lukáš MINKA, Matúš VRABEC, Šimon ŠTEFÁNIK, Stanislav  BABČAN, Lukáš PAŠKA, Miroslav BULLA, Maroš MEDVEĎ
  • III.E Michal TARIČ, Jakub JANEK, Andrej ZAŤKO,  Martin ŤAŽKÝ,  Andrej M. DRUGDA
  •  
  • IV.A Daniel HALUŠKA, Jozef FAŠANGA, Dominik GRENČÍK, Martin OLŠIAK, Jakub GOMBÍK
  • IV.BPatrik VELČICKÝ, Viliam VÁLKA, Filip ŠRENKEL, Michal MINKA, Andrej PAUČO, Dávid KOŠIČIAR, Lukáš MORONG
  • IV.C Adam GUBÁN, Róbert STUDENÝ, Jozef SUJA, Matej LEDVINA, Jakub JEDINÁK, Daniel KRÁTKY, Milan Marcel KLIMKO
  • IV.D Jakub KRŠKO, Martin KRČ, Martin PRÍČ, Dominik GOLIAN, Samuel GARGULÁK, Matúš HUDEC, Patrik HUDEC, Jakub FRANKA, Patrik FICKA
  • IV.E Sebastián ZELIENKA, Tomáš KURČÍK, Michal KLIMO, Bohuslav JEŽÍK, Ivan CHLEBNIČAN, Šimon ŠABLATÚRA, Andrej RÁZUS

 
 

Odpovedaj

Adresa

Hurbanova 6, 975 18 Banská Bystrica
Telefón: +421 48 47 23 312
Email: spsjm@spsjm.sk

Google mapa


Zväčšiť mapu